www.zdravi-cz.eu > ZDRAVÍ > Vyhřívané věci Ceny s DPH
 
E-shop www.zdravi-cz.eu Produkty podle určení
Internetový obchod www.zdravi-cz.eu
E-shop www.zdravi-cz.eu Informace pro zákazníky
Jak v obchodě nakupovat
Nákupní řád obchodu
Možnosti plateb
Reklamace zakoupeného zboží
Postup při vrácení zboží
E-shop www.zdravi-cz.eu
Mapa stránek
PŘÍSTROJE PRO KOSMETIKU A DERMATOLOGIIHUBNUTÍ a FITNESSBřišní svalstvoOsobní váhyOsobní saunyPosilovací strojeVibrační plošinyRedukce celulitidySpalovače tukuMASÁŽE a RELAXACEMasáže horkými kamenyMasážní křeslaMasážní relaxační lehátkaMagnetoterapieMasážní vanyMasážní přístrojeLymfatické masážePerličkové masáže do vanyKRÁSAPéče o obličejFotonová terapieUltrazvuková terapieMechanická terapieIontová terapieBaňkovací terapieOzónová terapieParní terapieLéčba aknéŽehličky na vlasyHřebenyParafínové vaničkySušičky na nehtyDepilátoryManikůraObličejová soláriaOpalovací systémyPéče o chrupGermaniové náramkyZrcadlaZDRAVÍAnalyzátory tělesného zdravíInhalátoryPřístroje proti stresuTerapeutické matraceAntidekubitní matraceRehabilitační přístrojeDetoxikační přístrojeGenerátory kyslíkuAkupunkturaOdvykání kouřeníUšní naslouchátkaAudiovizuální stimulátorySvětelné terapieVyhřívané věciZdravý spánekMĚŘICÍ PŘÍSTROJEAlkoholtesteryDrogové testeryGlukometryCholesterolmetryTeploměryTlakoměryMěření EKGTukoměryOvulační testeryPedometryMěřidla UV zářeníDiagnostika pokožkyDOMÁCNOSTKuchyňské váhyOdvlhčovače - vysoušečeSušáky na prádloČističky vzduchuParní čističeZvlhčovače vzduchuMeteorologické staniceUltrazvukové čističkyVysavačeVysoušeče obuviBudíkyMopy na podlahuČističe na oknaDětské chůvičkyOdpuzovače hmyzu a škůdcůUV sterilizátoryKrbyVakuové boxyVěšáky na prádloTopidla a topné systémyVýčepní zařízeníMagnetické držákyStroje na cukrovou vatuHomeplug adaptéryŽehličkyELEKTRONIKAAudio-Video technikaBluetooth handsfreeElektronické knihyHodinky multifunkčníHodinky s GPSMultimediální zařízeníRETROMP3 přehrávačePříslušenství do autaVysílačkyJazykové překladové slovníkyTelefonySvítidlaSudoku hrySet top boxyElektronické diářeKompasy a měřidlaSPORTSolární nabíječkyGADGETSDo domácnostiGPS gadgetsLED gadgetsMP3 a mobil gadgetsPro řidičeRC modelySilikonové hodinky a náramkySolární hračkySportovní vybaveníŠpionážní technikaUSB gadgetsVirtuální brýleiPhone gadgets

Vyhřívané věci :: Zdraví | www.zdravi-cz.eu

Třídit podle: Název produktu Určení Cena
Vyhřívaná domácí dečka DK-HB
Vyhřívaná domácí dečka DK-HBCelé tělo
Tato domácí vyhřívaná deka využívá technologii uhlíkových vláken, která jsou velmi tenká a ohebná, což umožňuje deku podle libosti tvarovat nebo skládat. To je velký rozdíl oproti klasickým vyhřívaným dekám, které používají pro vyhřívání běžné kovové dráty, které nejsou tak ohebné a tvarovatelné. Tato uhlíková vlákna dokáží produkovat naprosto bezpečné teplo, které je vyzařováno ve formě infračerveného záření. Infračervené záření je jedinečné tím, že dokáže prostupovat i několik centimetrů pod povrch těla a zajistit tak hloubkovou regeneraci.
1.906 ,- Kč
Koupit
Vyhřívané ponožky DK-S9(vel.S)
Vyhřívané ponožky DK-S9(vel.S)Chodidla

Vyhřívané ponožky DK-S9(vel.S) využijí například všichni ti, kteří provozují jakýkoli druh pohybové aktivity během zimních měsíců. Ponožky jsou jen o něco málo silnější než běžné ponožky, proto je možné je bez problému nosit v zimních botách. Takto si můžete užívat veškerých aktivit, jako je bruslení, lyžování, běžkování, turistika, aniž by Vám byla zima na nohy.

1.256 ,- Kč
Koupit
Vyhřívané rukavice-tenké DK-G7(vel.S)
Vyhřívané rukavice-tenké DK-G7(vel.S)
Tenké, elektricky vyhřívané rukavice k nošení pod běžnými rukavicemi pro komfortní pocit v zimě.
1.188 ,- Kč
Koupit
Vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D7(vel. S)
Vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D7(vel. S)Ruce
Nejen v zimě a nejen pro zimomřivé osoby jsou určeny vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D(vel.S). Jedinečný výrobek se, kterým už nikdy nebudete muset bát zkřehlých konečků prstů, které jsou jednou z příčin nepříjemných nachlazení, a které dokáží otravovat opravdu dlouhodobě. Zdroj infrazáření navíc kromě tvorby tepla přináší i další terapeutické funkce. Vyhřívané rukavice GH-75D7(vel.S) přináší konečně klid a ruce v teple!
1.908 ,- Kč
Koupit
Vyhřívané rukavice-tenké DK-G8(vel.M)
Vyhřívané rukavice-tenké DK-G8(vel.M)Ruce
Tenké, elektricky vyhřívané rukavice k nošení pod běžnými rukavicemi pro komfortní pocit v zimě.
1.188 ,- Kč
Koupit
Vyhřívané rukavice-tenké DK-G9(vel.L)
Vyhřívané rukavice-tenké DK-G9(vel.L)Ruce
Tenké, elektricky vyhřívané rukavice k nošení pod běžnými rukavicemi pro komfortní pocit v zimě.
1.188 ,- Kč
Koupit
Vyhřívané rukavice-tenké DK-G10(vel.XL)
Vyhřívané rukavice-tenké DK-G10(vel.XL)Ruce
Tenké, elektricky vyhřívané rukavice k nošení pod běžnými rukavicemi pro komfortní pocit v zimě.
1.188 ,- Kč
Koupit
Vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D8(vel. M)
Vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D8(vel. M)Ruce
Nejen v zimě a nejen pro zimomřivé osoby jsou určeny vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D8(vel.M). Jedinečný výrobek se, kterým už nikdy nebudete muset bát zkřehlých konečků prstů, které jsou jednou z příčin nepříjemných nachlazení, a které dokáží otravovat opravdu dlouhodobě. Zdroj infrazáření navíc kromě tvorby tepla přináší i další terapeutické funkce. Vyhřívané rukavice GH-75D8(vel.M) přináší konečně klid a ruce v teple!
1.908 ,- Kč
Koupit
Vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D9(vel. L)
Vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D9(vel. L)Ruce
Nejen v zimě a nejen pro zimomřivé osoby jsou určeny vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D9(vel.L). Jedinečný výrobek se, kterým už nikdy nebudete muset bát zkřehlých konečků prstů, které jsou jednou z příčin nepříjemných nachlazení, a které dokáží otravovat opravdu dlouhodobě. Zdroj infrazáření navíc kromě tvorby tepla přináší i další terapeutické funkce. Vyhřívané rukavice GH-75D9(vel.L) přináší konečně klid a ruce v teple!
1.908 ,- Kč
Koupit
Vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D10(vel. XL)
Vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D10(vel. XL)Ruce
Nejen v zimě a nejen pro zimomřivé osoby jsou určeny vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D10(vel.XL). Jedinečný výrobek se, kterým už nikdy nebudete muset bát zkřehlých konečků prstů, které jsou jednou z příčin nepříjemných nachlazení, a které dokáží otravovat opravdu dlouhodobě. Zdroj infrazáření navíc kromě tvorby tepla přináší i další terapeutické funkce. Vyhřívané rukavice GH-75D10(vel.XL) přináší konečně klid a ruce v teple!
1.908 ,- Kč
Koupit
Vyhřívané ponožky DK-S10(vel.M)
Vyhřívané ponožky DK-S10(vel.M)Chodidla

Vyhřívané ponožky DK-S10(vel.M) využijí například všichni ti, kteří provozují jakýkoli druh pohybové aktivity během zimních měsíců. Ponožky jsou jen o něco málo silnější než běžné ponožky, proto je možné je bez problému nosit v zimních botách. Takto si můžete užívat veškerých aktivit, jako je bruslení, lyžování, běžkování, turistika, aniž by Vám byla zima na nohy.

898 ,- Kč
Koupit
Vyhřívané ponožky DK-S11(vel.L)
Vyhřívané ponožky DK-S11(vel.L)Chodidla

Vyhřívané ponožky DK-S11(vel.L) využijí například všichni ti, kteří provozují jakýkoli druh pohybové aktivity během zimních měsíců. Ponožky jsou jen o něco málo silnější než běžné ponožky, proto je možné je bez problému nosit v zimních botách. Takto si můžete užívat veškerých aktivit, jako je bruslení, lyžování, běžkování, turistika, aniž by Vám byla zima na nohy.

898 ,- Kč
Koupit
Vyhřívané ponožky DK-S12(vel.XL)
Vyhřívané ponožky DK-S12(vel.XL)Chodidla

Vyhřívané ponožky DK-S12(vel.XL) využijí například všichni ti, kteří provozují jakýkoli druh pohybové aktivity během zimních měsíců. Ponožky jsou jen o něco málo silnější než běžné ponožky, proto je možné je bez problému nosit v zimních botách. Takto si můžete užívat veškerých aktivit, jako je bruslení, lyžování, běžkování, turistika, aniž by Vám byla zima na nohy.

898 ,- Kč
Koupit
Produkty 1 až 13 (celkově 13) Strana:  1 
TOPlist
E-mail a Heslo
Zapomněl jsem heslo »»
NOVÁ REGISTRACE Internetovy obchod - prihlaseni
E-shop www.zdravi-cz.eu Nejnovější nabídka Internetový obchod www.zdravi-cz.eu »
Power balance silikonový náramek PB
Power balance silikonový náramek PB
112 ,- Kč
Telefonické objednávky
E-shop www.zdravi-cz.eu TOP 10 Bestsellers
01.Vyhřívané ponožky DK-S9(vel.S) DK-S9
02.Vyhřívané rukavice-tenké DK-G7(vel.S) DK-G7
03.Vyhřívaná domácí dečka DK-HB DK-HB
04.Vyhřívané ponožky DK-S11(vel.L) DK-S11
05.Vyhřívané ponožky DK-S12(vel.XL) DK-S12
06.Vyhřívané rukavice-tenké DK-G8(vel.M) DK-G8
07.Vyhřívané ponožky DK-S10(vel.M) DK-S10
08.Vyhřívané rukavice-tenké DK-G10(vel.XL) DK-G10
09.Vyhřívané rukavice-tenké DK-G9(vel.L) DK-G9
10.Vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D10(vel. XL) GH-75D10
Reference na produkty
Doporučujeme
ElektroCoLetí.cz - eshop
BAZAR.gratis inzercia
Naši partneři | Plavky 2015 | Spodná bielizeň | Spodní prádlo | Sára Shop-kočárky postýlky | Zdravotnické oděvy | Zdravotní obuv | Skateshop | Zdravá strava |

Dodavatelé videoprezentací: videovizitky.cz | Svatební video Brno                                                                                                                                                                                                                      

Hubnutí a fitness | Masáže a relaxace | Krása | Zdraví | Měřicí přístroje | Domácnost | Elektronika