www.zdravi-cz.eu > ZDRAVÍ > Vyhřívané věci > Vyhřívané rukavice-tenké DK-G10(vel.XL) > DK-G10 Ceny s DPH
 
E-shop www.zdravi-cz.eu Produkty podle určení
Internetový obchod www.zdravi-cz.eu
E-shop www.zdravi-cz.eu Informace pro zákazníky
Jak v obchodě nakupovat
Nákupní řád obchodu
Možnosti plateb
Reklamace zakoupeného zboží
Postup při vrácení zboží
E-shop www.zdravi-cz.eu
Mapa stránek
PŘÍSTROJE PRO KOSMETIKU A DERMATOLOGIIHUBNUTÍ a FITNESSBřišní svalstvoOsobní váhyOsobní saunyPosilovací strojeVibrační plošinyRedukce celulitidySpalovače tukuMASÁŽE a RELAXACEMasáže horkými kamenyMasážní křeslaMasážní relaxační lehátkaMagnetoterapieMasážní vanyMasážní přístrojeLymfatické masážePerličkové masáže do vanyKRÁSAPéče o obličejFotonová terapieUltrazvuková terapieMechanická terapieIontová terapieBaňkovací terapieOzónová terapieParní terapieLéčba aknéŽehličky na vlasyHřebenyParafínové vaničkySušičky na nehtyDepilátoryManikůraObličejová soláriaOpalovací systémyPéče o chrupGermaniové náramkyZrcadlaZDRAVÍAnalyzátory tělesného zdravíInhalátoryPřístroje proti stresuTerapeutické matraceAntidekubitní matraceRehabilitační přístrojeDetoxikační přístrojeGenerátory kyslíkuAkupunkturaOdvykání kouřeníUšní naslouchátkaAudiovizuální stimulátorySvětelné terapieVyhřívané věciZdravý spánekMĚŘICÍ PŘÍSTROJEAlkoholtesteryDrogové testeryGlukometryCholesterolmetryTeploměryTlakoměryMěření EKGTukoměryOvulační testeryPedometryMěřidla UV zářeníDiagnostika pokožkyDOMÁCNOSTKuchyňské váhyOdvlhčovače - vysoušečeSušáky na prádloČističky vzduchuParní čističeZvlhčovače vzduchuMeteorologické staniceUltrazvukové čističkyVysavačeVysoušeče obuviBudíkyMopy na podlahuČističe na oknaDětské chůvičkyOdpuzovače hmyzu a škůdcůUV sterilizátoryKrbyVakuové boxyVěšáky na prádloTopidla a topné systémyVýčepní zařízeníMagnetické držákyStroje na cukrovou vatuHomeplug adaptéryŽehličkyELEKTRONIKAAudio-Video technikaBluetooth handsfreeElektronické knihyHodinky multifunkčníHodinky s GPSMultimediální zařízeníRETROMP3 přehrávačePříslušenství do autaVysílačkyJazykové překladové slovníkyTelefonySvítidlaSudoku hrySet top boxyElektronické diářeKompasy a měřidlaSPORTSolární nabíječkyGADGETSDo domácnostiGPS gadgetsLED gadgetsMP3 a mobil gadgetsPro řidičeRC modelySilikonové hodinky a náramkySolární hračkySportovní vybaveníŠpionážní technikaUSB gadgetsVirtuální brýleiPhone gadgets

Vyhřívané rukavice-tenké DK-G10(vel.XL) [DK-G10]

1.188 ,- KčAť je léto nebo zima, v rukavicích bude príma! Od nynějška se s vyhřívanými rukavicemi DK-G7-10 již nikdy nemusíte bát prochladlých, zkřehlých prstů, které tolik dokáží zkazit náladu při pobytu v přírodě i nevytopené domácnosti.

Tyto tenké rukavice jsou navrženy pro použití pod klasické rukavice, aby vám poskytly teplo kdekoli a kdykoli. Ocení je hlavně lidé rádi trávící svůj čas v zimních měsících na horách, ale i například myslivci nebo rybáři.

 

POZOR ! POZOR ! POZOR !

Rukavice mají kód produktu podle velikosti S-M-L-XL DK-G7, DK-G8, DK-G9, DK-G10. Objednejte si proto produkt, který Vám velikostně vyhovuje. Toho docílíte tak, že požadovaný kód (pro velikost M například DK-G8) opíšete do políčka vyhledávání vlevo nahoře na této stránce. Po stisknutí Enteru se Vám požadovaná velikost produktu zobrazí. Nejste-li si tímto krokem jisti, objednejte si produkt telefonicky, číslo je v sekci kontakty na těchto stránkách. Náš ochotný tým s Vámi rád vše vykomunikuje.

Přehled hlavních vlastností produktu Vyhřívané rukavice DK-G7-10

 

·         unikátní technologie vnitřního vyhřívání za použití nekovových supervodivých vláken

·         naprostá bezpečnost při používání

·         líbivý moderní design

·         pohodlný materiál a tvar, který vyhovuje každé ruce

·         2 stupně teploty pro optimální nastavení požadované teploty

·         zdroj napájení umístněn v kapsách nátepníčků - není tedy omezen pohyb Vašich rukou

·         nízká hmotnost

 

Popis hlavních funkcí produktu Vyhřívané rukavice DK-G7-10

 

Rukavice s vyhřívanou vnitřní vložkou, napájené bateriemi, byly navrženy, aby zajišťovaly teplo Vašich rukou, kdekoliv se nacházíte. Díky vysokému výkonu vyhřívání je možné si teplo užívat za jakýchkoliv okolních teplot. Vyhřívané rukavice nemají žádnou speciální membránu, a proto je vhodné je používat jako vnitřní vyhřívanou vrstvu pod vnější rukavice, ale stejně tak je možné jejich samostatné použití, pokud vnější teploty nedosahují extrémních mrazivých teplot.

 

 

 

Unikátní vyhřívací systém je založen na použití měkkých nekovových vláknech, která jsou extrémně efektivní v produkci tepla za použití nízkého zdroje napětí. Svazky těchto nekovových vláken jsou všity do vyhřívaných rukavic, aby poskytovaly teplo a udržovaly stále ruce v optimální teplotě.

 

 

 

Používání vyhřívaných rukavic

 

Vyhřívané rukavice DK-G7-10 jednoduše nasadíte a na zápěstí připnete nátepníčky, v jejichž pouzdře jsou kryty 3 tužkové baterie, které zajišťují zdroj napájení. Pouzdro a rukavice propojíte krátkým kabelem a zvolíte jeden ze 2 stupňů teploty, na kterou chcete rukavice zahřát.

Vyhřívané rukavice je možné nosit přímo na kůži, nicméně pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme přes vyhřívané rukavice DK-G7-10 přetáhnout ještě jedny vnější rukavice. Maximálně tím eliminujete úniky produkovaného tepla a rychleji dosáhnete zahřátí rukou. 

Teplotu vyhřívání rukavic DK-G7-10 je možné regulovat ve 2 stupních. Tím je možné maximálně efektivně regulovat teplotu vašich rukou v závislosti na stavu Vašeho prochladnutí a teploty vnějšího okolí.

 

2 stupně vyhřívání signalizované barevnými LED diodami:

 

·         Zhasnuto (Off) = Vypnuto (vyhřívání neaktivní)

·         Červená (High) = výdrž až 2 hodiny (vysoká teplota)

·         Zelená (Low) = výdrž až 6 hodin (nízká teplota)

 

Tipy pro optimální využívání vlastností vyhřívaných rukavic DK-G7-10

 

·         Vyhřívací systém rukavic DK-G7-10 zajišťuje teplo podél prstů po dobu kolem 4 hodin při nastavené úrovni teploty LOW (nízká teplota). Optimálního efektu při používání rukavic však dosáhnete, pokud budete aktivně využívat přepínání jednotlivých úrovní teplot.

 

·         Běžně zapínejte vyhřívané rukavice na stupeň High (červený) přibližně 5 minut předtím, než se chystáte jít ven. V závislosti na venkovní teplotě a Vašem fyzickém stavu (fyzické aktivitě), je poté vhodné za dobu 5-10 minut pobytu ve venkovním prostředí přepnout postupně na nižší teplotní stupeň a vyhřívání vypnout, neboť tělesná aktivita, podpořená zahřátýma rukama, by měla vyprodukovat dostatečné množství tepla, pro udržení optimální teploty rukou.

 

·         Pokud při pobytu ve venkovním prostředí přestanete být aktivní, nebo teplota způsobí, že Vám začne být na ruce zima, zapněte vyhřívání opět na vyšší stupeň High (červený). Až získáte opět požadovanou teplotu rukou, nebo se začnete opět hýbat, je možné vyhřívání vypnout, nebo přepnout na nižší teplotní úroveň.

 

Technické parametry produktu Vyhřívané rukavice DK-G7-10

 

Použitý materiál:                    Terylen

Maximální teplota:                 38 °C

Napájení:                                3 ks baterií typu AA 1,5 (tužkové)

                                               (3 ks pro jednu rukavici) (nejsou součástí dodávky)

Ovládání teploty:                    2 úrovně teploty

Váha:                                      212 g (1 pár/bez baterií)

Dostupné velikosti:                 S-XL

 

Unikátní vyhřívací systém je založen na tenkých nekovových vláknech, která jsou velice účinná ve vytváření tepla z nízkonapěťového zdroje, kterým jsou v tomto případě dvě jednotky napájené třemi snadno vyměnitelnými alkalickými bateriemi ve speciálním pouzdře, které se dá pohodlně umístit kolem Vašeho zápěstí. Rukavice jsou spojeny s napájecí jednotkou pomocí krátkého kabelu. Nízkonapěťový zdroj zaručuje bezpečnost před popáleninami nebo úrazy elektrickým proudem, i když se rukavice namočí. Tento systém dokáže zajistit tepelný komfort Vašich rukou i v extrémních mrazech. Jednotka pro napájení má možnost nastavení intenzity ohřívání na dva stupně pomocí prostého přepnutí vypínače na horní části napájecí jednotky a světelný indikátor teploty, který může být buď červený (vydrží až 2 hodiny při kontinuálním použití) při vysoké intenzitě ohřívání, zelený při nízké(až 6 hodin) nebo nesvítí, když je přístroj vypnutý. Dosažená teplota vyhřívání a výdrž záleží na kvalitě používaných baterií, proto používání nízkokapacitních a málo nabitých baterií povede ke snížení vyhřívací teploty a času.

 
 
Uvedená nabídka platí do vyprodání zásob.
Datum přidání: 27.01.2010 [Návod k použití]
Doporučené produkty
TOPlist
E-mail a Heslo
Zapomněl jsem heslo »»
NOVÁ REGISTRACE Internetovy obchod - prihlaseni
Objednávám InfoMail
E-shop www.zdravi-cz.eu Nejnovější nabídka Internetový obchod www.zdravi-cz.eu »
USB digitální mikroskop 2,0 MPix s přisvětlením
USB digitální mikroskop 2,0 MPix s přisvětlením
1.150 ,- Kč
Telefonické objednávky
E-shop www.zdravi-cz.eu TOP 10 Bestsellers
01.Vyhřívané ponožky DK-S9(vel.S) DK-S9
02.Vyhřívané rukavice-tenké DK-G7(vel.S) DK-G7
03.Vyhřívaná domácí dečka DK-HB DK-HB
04.Vyhřívané ponožky DK-S11(vel.L) DK-S11
05.Vyhřívané ponožky DK-S12(vel.XL) DK-S12
06.Vyhřívané rukavice-tenké DK-G8(vel.M) DK-G8
07.Vyhřívané ponožky DK-S10(vel.M) DK-S10
08.Vyhřívané rukavice-tenké DK-G10(vel.XL) DK-G10
09.Vyhřívané rukavice-tenké DK-G9(vel.L) DK-G9
10.Vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D10(vel. XL) GH-75D10
» Další info o produktech pro oblast "Ruce"
» Produkty stejného určení
 
Reference na produkty
» Napište hodnocení!
Doporučujeme
ElektroCoLetí.cz - eshop
BAZAR.gratis inzercia
Fotogalerie produktu

Hubnutí a fitness | Masáže a relaxace | Krása | Zdraví | Měřicí přístroje | Domácnost | Elektronika