www.zdravi-cz.eu > ZDRAVÍ > Vyhřívané věci > Vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D9(vel. L) > GH-75D9 Ceny s DPH
 
E-shop www.zdravi-cz.eu Produkty podle určení
Internetový obchod www.zdravi-cz.eu
E-shop www.zdravi-cz.eu Informace pro zákazníky
Jak v obchodě nakupovat
Nákupní řád obchodu
Možnosti plateb
Reklamace zakoupeného zboží
Postup při vrácení zboží
E-shop www.zdravi-cz.eu
Mapa stránek
PŘÍSTROJE PRO KOSMETIKU A DERMATOLOGIIHUBNUTÍ a FITNESSBřišní svalstvoOsobní váhyOsobní saunyPosilovací strojeVibrační plošinyRedukce celulitidySpalovače tukuMASÁŽE a RELAXACEMasáže horkými kamenyMasážní křeslaMasážní relaxační lehátkaMagnetoterapieMasážní vanyMasážní přístrojeLymfatické masážePerličkové masáže do vanyKRÁSAPéče o obličejFotonová terapieUltrazvuková terapieMechanická terapieIontová terapieBaňkovací terapieOzónová terapieParní terapieLéčba aknéŽehličky na vlasyHřebenyParafínové vaničkySušičky na nehtyDepilátoryManikůraObličejová soláriaOpalovací systémyPéče o chrupGermaniové náramkyZrcadlaZDRAVÍAnalyzátory tělesného zdravíInhalátoryPřístroje proti stresuTerapeutické matraceAntidekubitní matraceRehabilitační přístrojeDetoxikační přístrojeGenerátory kyslíkuAkupunkturaOdvykání kouřeníUšní naslouchátkaAudiovizuální stimulátorySvětelné terapieVyhřívané věciZdravý spánekMĚŘICÍ PŘÍSTROJEAlkoholtesteryDrogové testeryGlukometryCholesterolmetryTeploměryTlakoměryMěření EKGTukoměryOvulační testeryPedometryMěřidla UV zářeníDiagnostika pokožkyDOMÁCNOSTKuchyňské váhyOdvlhčovače - vysoušečeSušáky na prádloČističky vzduchuParní čističeZvlhčovače vzduchuMeteorologické staniceUltrazvukové čističkyVysavačeVysoušeče obuviBudíkyMopy na podlahuČističe na oknaDětské chůvičkyOdpuzovače hmyzu a škůdcůUV sterilizátoryKrbyVakuové boxyVěšáky na prádloTopidla a topné systémyVýčepní zařízeníMagnetické držákyStroje na cukrovou vatuHomeplug adaptéryŽehličkyELEKTRONIKAAudio-Video technikaBluetooth handsfreeElektronické knihyHodinky multifunkčníHodinky s GPSMultimediální zařízeníRETROMP3 přehrávačePříslušenství do autaVysílačkyJazykové překladové slovníkyTelefonySvítidlaSudoku hrySet top boxyElektronické diářeKompasy a měřidlaSPORTSolární nabíječkyGADGETSDo domácnostiGPS gadgetsLED gadgetsMP3 a mobil gadgetsPro řidičeRC modelySilikonové hodinky a náramkySolární hračkySportovní vybaveníŠpionážní technikaUSB gadgetsVirtuální brýleiPhone gadgets

Vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D9(vel. L) [GH-75D9]

1.908 ,- KčNejen v zimě a nejen pro zimomřivé osoby jsou určeny vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D(7-10). Jedinečný výrobek se, kterým už nikdy nebudete muset bát zkřehlých konečků prstů, které jsou jednou z příčin nepříjemných nachlazení, a které dokáží otravovat opravdu dlouhodobě. Zdroj infrazáření navíc kromě tvorby tepla přináší i další terapeutické funkce. Vyhřívané rukavice GH-75D(7-10) přináší konečně klid a ruce v teple!

 

Vlastnosti produktu Vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D(7-10)

·         Použití FIR (tzv. rychlé infračervené záření) přináší jak funkci zahřívání, tak i terapeutické funkce.

·         Vysoká efektivita při tvorbě tepla za nízké spotřeby energie.

·         Univerzální velikosti rukavic sednou každému.

·         Příjemný, elastický materiál (polypropylen).

·         Ultratenký a lehký zdroj vyhřívání - na rukou jej téměř nepocítíte.

·         Možnost použití jako samostatné rukavice, nebo jako vložka do vnějších rukavic.

·         Naprostá bezpečnost díky používání zdroje napájení o nízkém napětí 7,4 V. Není tedy problém přímého kontaktu s lidským tělem.

·         Nastavitelná teplota podle požadavků uživatele vzhledem k jeho aktuálnímu stavu prochladnutí a teplotě vnějšího okolí.

·         Alternativní zdroje napájení. Je možné napájení Ni-Mh vestavěnou baterií (dobíjení přes adaptér - ve vnitřním prostředí) i napájení bateriemi Li-on (nabíjecí) - vhodné při venkovním použití.

·         Výdrž až 4 hodiny souvislého provozu při používání nabíjecích baterií - velmi výhodné pro venkovní použití.

·         Velká rychlost tvorby tepla. Teplota rukavic začne stoupat ihned poté, co jsou připojeny ke zdroji napájení.

·         Vysoká bezpečnost a spolehlivost. Nehrozí vznik ohně, zkratu, exploze, přenabití, vibrace, přehřátí, atd. Žádné riziko ani při použití za deště.

·         Dlouhá životnost bez paměťového efektu. I po 500 nabitích vestavěné baterie neklesne její kapacita pod 80 %.

 

Popis produktu Vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D(7-10)

Vyhřívané rukavice GH-75D(7-10) představují praktický výrobek pro zahřívání a udržování teploty. Díky nízkonapěťovému zdroji napájení je možné jejich široké použití v chladných prostředích jako zdroje tepla pro ruce, které díky mnoho nervovým zakončením v konečcích prstů představují jedny z nejcitlivějších částí těla, co se týče prochladnutí.

 

Možnosti použití

  • Osoby žijící v chladných oblastech.

  • Osoby vyznávající outdoorové aktivity, rybaření, fotografování, lyžování, sledování venkovních sportovních utkání, aj.

  • Osoby pracující ve venkovním prostředí za jakékoliv teploty.

  • Osoby dojíždějící za prací, nebo studenti.

  • Starší osoby, jejich těla rychleji prochladnou.

  • Diabetici a osoby se špatným krevním oběhem, které prochladnou velmi rychle.

Už nikdy více chladné ruce

Vyhřívané rukavice GH-75D(7-10) jsou vyrobeny z pohodlného vyhřívaného polypropylenu a jsou schopné vést teplo ke konečkům všech prstů i do zadní části ruky. Jejich předností je univerzální tvar, který zajistí to, že rukavice sednou opravdu každému a to ať už je používá jako samostatné rukavice, nebo jako vložky do jiných vnějších rukavic. Tím se nepřipravíte o nošení svých oblíbených rukavic a také tím nepřicházíte o jedinečnou možnost nosit "palčáky" a přitom mít zahřívány jednotlivě všechny prsty.

 

Rukavice GH-75D(7-10) tak dokáží perfektně chránit před promrznutím. To, že mají vyhřívané rukavice, tak ocení všichni, kdo chodí po horách, lyžaři, bruslaři, lovci, rybáři, cyklisté, běžci, zkrátka všichni, kdo provozují jakékoliv aktivity v chladném prostředí. Jakmile jednou vyzkoušíte Vaši oblíbenou aktivitu v těchto rukavicích, už nikdy je nebudete chtít sundat, neboť si aktivitu užijete daleko více, když Vás při ní nebudou otravovat promrzlé ruce.

 

Jak funguje vyhřívání rukavic?

Vyhřívané rukavice GH-75D(7-10) jsou konstruovány tak, aby jejich uživatele zbavovaly pocitu prochladnutí a zkřehlých prstů. V žádném případě tedy neočekávejte výrazné teplo - účelem rukavic je ohřát, ne spálit! Vyhřívané rukavice proto fungují tak, že udržují přirozenou tělesnou teplotu. Proto pokud vnější teplota nedovoluje, aby krev přirozeně proudila až do konečků prstů a teplo tam přinášela, zajišťují teplo rukavice.

 

Provoz vyhřívaných rukavic

Vyhřívané rukavice GH-75D(7-10) jsou napájeny buď dvojicí Li-on akumulátorů, které je možné dobíjet z běžné elektrické zásuvky pomocí přiložené nabíječky, nebo pouzdrem s bateriemi. V tom případě lze používat buď běžné alkalické AAA (tužkové) baterie, nebo dobíjecí. Každá sada baterií zvládne provoz rukavic po dobu 5-8 hodin v závislosti na teplotě vnějšího prostředí.

 

Problém promrzlých rukou a nohou

Problém promrzlých rukou a nohou se obecně týká všech osob, přičemž vůbec nezáleží na jejich věku. Může mít podobu od mírných obtíží až po zásadní zdravotní komplikace.

 

Krajní meze chladných teplot způsobují, že jsou cévy smrštěné a jemně ucpané. To může být způsobeno zvýšeným tlakem tkáně kolem cév, což má za následek nedostatečné proudění krve do dané oblasti. Ruce i nohy tak změní svoji barvu, z růžové do fialové, oranžové a modré, nebo dokonce bílé. Pokud dojde k jejich opětovnému zahřátí, navrátí se barva kůže v opačném pořadí do přirozené růžové. Často je však tento proces doprovázen nepříjemnou pulsující bolestí, nebo brněním.

 

Co je příčinou chladných rukou a nohou?

Mnoho lidí má prochladlé ruce, nebo nohy a jednoduše to neřeší. Pro některé z nich to však může být vážný problém, obzvláště pokud je jejich prochladnutí opravdu enormní. Řešením je často nošení rukavic a silných ponožek po celý rok, i v teplém počasí, vevnitř i venku. Přesto zůstávají ruce i nohy stále nepříjemně chladné. Existuje mnoho příčin tohoto stavu. Některé z nich jsou:

·         Slabý krevní oběh z důvodu srdečního onemocnění.

·         Raynaudova nemoc (Krevní cévy některých osob jsou velmi citlivé na chlad a inklinují k tomu, že přecházejí do křečí. To může způsobeno hyperaktivitou cév, poruchami spojujících tkání, nebo emočním rozrušením. Tyto poruchy ovlivňují průtok krve do prstů na rukou a nohou. Nejčastěji je tento problém pozorován u mladých žen. Konečky prstů, poté prsty a často celé ruce, nebo nohy velmi prochladnou a zbělají. Stávají se zkřehlými a je velmi obtížné s nimi hýbat. V extrémních případech, kdy je přísun krve do těchto částí těla omezen po delší dobu, může dojít ke vzniku omrzlin a sněti.

·         Omrzliny.

·         Práce s vibračním zařízením (například sbíječka).

·         Vedlejší účinky některých léků.

·         Skrytá choroba způsobující horší průtok krve cévami kůže. Velmi náchylné jsou k tomu ženy-kuřačky.

·         Stres.

 

Jak pomáhají při tomto problému vyhřívané rukavice?

Nejlepší obranou proti chladným rukám je zamezení ztrátám tepla a udržováním končetin v teple a suchu. Používání vyhřívaných rukavic přináší trvalou péči a pohodlí pro vaše ruce i v chladných prostředích, či chladných částech roku.

 

Přirozeně teplé ruce jsou známkou toho, že je vše správně s krevním oběhem. Teplo je rukám přinášeno prostřednictvím tepenného proudění krve. Proto je špatný krevní oběh jasnou příčinou, když dojde ke snížení normálního krevního oběhu.

 

Proto je velmi důležité o teplotu rukou pečovat, aby tím nedocházelo k jejich zranění, pokud správnou teplotu a zásobování krví není schopen řádně zajistit krevní oběh.

 

Technické parametry produktu Vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D(7-10)

Vstupní napětí nabíječky:                       AC 240 V / 60 Hz

Výstupní napětí nabíječky:                     DC 8,6 V

Výstupní proud nabíječky:                     1,2 A

Napětí baterie:                                      DC 7,4 V / 1950 mAh

Výstupní výkon:                                    max. 5 W

 

 
 
Uvedená nabídka platí do vyprodání zásob.
Datum přidání: 27.01.2010 [Návod k použití]
Doporučené produkty
TOPlist
E-mail a Heslo
Zapomněl jsem heslo »»
NOVÁ REGISTRACE Internetovy obchod - prihlaseni
Objednávám InfoMail
E-shop www.zdravi-cz.eu Nejnovější nabídka Internetový obchod www.zdravi-cz.eu »
USB digitální mikroskop 2,0 MPix s přisvětlením
USB digitální mikroskop 2,0 MPix s přisvětlením
1.150 ,- Kč
Telefonické objednávky
E-shop www.zdravi-cz.eu TOP 10 Bestsellers
01.Vyhřívané ponožky DK-S9(vel.S) DK-S9
02.Vyhřívané rukavice-tenké DK-G7(vel.S) DK-G7
03.Vyhřívaná domácí dečka DK-HB DK-HB
04.Vyhřívané ponožky DK-S11(vel.L) DK-S11
05.Vyhřívané ponožky DK-S12(vel.XL) DK-S12
06.Vyhřívané rukavice-tenké DK-G8(vel.M) DK-G8
07.Vyhřívané ponožky DK-S10(vel.M) DK-S10
08.Vyhřívané rukavice-tenké DK-G10(vel.XL) DK-G10
09.Vyhřívané rukavice-tenké DK-G9(vel.L) DK-G9
10.Vyhřívané rukavice s infrazářením GH-75D10(vel. XL) GH-75D10
» Další info o produktech pro oblast "Ruce"
» Produkty stejného určení
 
Reference na produkty
» Napište hodnocení!
Doporučujeme
ElektroCoLetí.cz - eshop
BAZAR.gratis inzercia
Fotogalerie produktu

Hubnutí a fitness | Masáže a relaxace | Krása | Zdraví | Měřicí přístroje | Domácnost | Elektronika