www.zdravi-cz.eu > KRÁSA > Léčba akné > Přístroj na odstraňování akné CLEANE-BT > CLEANE-BT Ceny s DPH
 
E-shop www.zdravi-cz.eu Produkty podle určení
Internetový obchod www.zdravi-cz.eu
E-shop www.zdravi-cz.eu Informace pro zákazníky
Jak v obchodě nakupovat
Nákupní řád obchodu
Možnosti plateb
Reklamace zakoupeného zboží
Postup při vrácení zboží
E-shop www.zdravi-cz.eu
Mapa stránek
PŘÍSTROJE PRO KOSMETIKU A DERMATOLOGIIHUBNUTÍ a FITNESSBřišní svalstvoOsobní váhyOsobní saunyPosilovací strojeVibrační plošinyRedukce celulitidySpalovače tukuMASÁŽE a RELAXACEMasáže horkými kamenyMasážní křeslaMasážní relaxační lehátkaMagnetoterapieMasážní vanyMasážní přístrojeLymfatické masážePerličkové masáže do vanyKRÁSAPéče o obličejFotonová terapieUltrazvuková terapieMechanická terapieIontová terapieBaňkovací terapieOzónová terapieParní terapieLéčba aknéŽehličky na vlasyHřebenyParafínové vaničkySušičky na nehtyDepilátoryManikůraObličejová soláriaOpalovací systémyPéče o chrupGermaniové náramkyZrcadlaZDRAVÍAnalyzátory tělesného zdravíInhalátoryPřístroje proti stresuTerapeutické matraceAntidekubitní matraceRehabilitační přístrojeDetoxikační přístrojeGenerátory kyslíkuAkupunkturaOdvykání kouřeníUšní naslouchátkaAudiovizuální stimulátorySvětelné terapieVyhřívané věciZdravý spánekMĚŘICÍ PŘÍSTROJEAlkoholtesteryDrogové testeryGlukometryCholesterolmetryTeploměryTlakoměryMěření EKGTukoměryOvulační testeryPedometryMěřidla UV zářeníDiagnostika pokožkyDOMÁCNOSTKuchyňské váhyOdvlhčovače - vysoušečeSušáky na prádloČističky vzduchuParní čističeZvlhčovače vzduchuMeteorologické staniceUltrazvukové čističkyVysavačeVysoušeče obuviBudíkyMopy na podlahuČističe na oknaDětské chůvičkyOdpuzovače hmyzu a škůdcůUV sterilizátoryKrbyVakuové boxyVěšáky na prádloTopidla a topné systémyVýčepní zařízeníMagnetické držákyStroje na cukrovou vatuHomeplug adaptéryŽehličkyELEKTRONIKAAudio-Video technikaBluetooth handsfreeElektronické knihyHodinky multifunkčníHodinky s GPSMultimediální zařízeníRETROMP3 přehrávačePříslušenství do autaVysílačkyJazykové překladové slovníkyTelefonySvítidlaSudoku hrySet top boxyElektronické diářeKompasy a měřidlaSPORTSolární nabíječkyGADGETSDo domácnostiGPS gadgetsLED gadgetsMP3 a mobil gadgetsPro řidičeRC modelySilikonové hodinky a náramkySolární hračkySportovní vybaveníŠpionážní technikaUSB gadgetsVirtuální brýleiPhone gadgets

Přístroj na odstraňování akné CLEANE-BT [CLEANE-BT]

5.902 ,- Kč
První věcí, kterou si všimneme na druhých je obličej a je také dokázané, že si většina lidí vytvoří názor na druhou osobu podle prvního dojmu. Proto se každý snaží, aby na první pohled vypadal dobře a udělal dobrý dojem. Těžší to však mají lidé, kteří mají nějaké problémy s pletí a zejména pak mladí lidé trpící akné, které je běžným projevem dospívání. Akné se však u každého projevuje jinak a u někoho se může dokonce objevit i v dospělosti. Nyní již však existuje řešení i pro ty, kterým akné znepříjemňuje život. S tímto speciálním přístrojem na odstraňování akné, který využívá paprsku modrého světla, může mít každý krásnou a zdravou pleť. Léčba akné CLEANE-BT je zařízení, které účinně léčí akné způsobené mikroorganismy a zejména pak bakteriemi Propioni bacterium acne. Paprsek modrého světla, který tento přístroj Léčba akné CLEANE-BT vytváří, účinně ničí bakterie způsobující akné a dodává tak vaší pleti krásný a zdravý vzhled. to přenosný, elektronický zdravotnický přístroj, který je klinicky prověřený pro rychlé odstraňování vřídků. Pro léčbu vřídků akné se jedná o vědecky nejpokročilejší a nejúčinnější zařízení bez lékařského předpisu. Zeno je určen pro osoby s mírným až středním zánětlivým akné. Léčba akné CLEANE-BT je přenosný, elektronický přístroj, který je klinicky prověřený pro rychlé odstraňování vřídků. Pro léčbu vřídků akné se jedná o vědecky nejpokročilejší a nejúčinnější zařízení bez lékařského předpisu.

Základní informace o produktu Léčba akné CLEANE-BT

 • Efektivní léčba akné díky speciálnímu paprsku modrého světla a thermoterapii
 • 90% účinnost léčby již po 24 hodinách při provedení 2 až 3 procedur
 • Přístroj nemá žádné vedlejší účinky, jeho použití je velice bezpečné
 • Minimalizuje vznik jizev způsobovaných klasickou léčbou akné
 • Možnost použití kdekoli je třeba, není nutné kvůli léčbě navštěvovat lékaře
 • Díky malým rozměrům a napájení z baterie jej můžete nosit neustále při sobě
 • Plné nabití baterie již za 45 minut. Nabíjení pomocí síťového adaptéru nebo USB kabelu

Viditelné výsledky - Léčba akné CLEANE-BT

 • Již po jednom použití přístroje Léčba akné CLEANE-BT jsou do 24 hodin viditelné účinky.

 • Velice bezpečný způsob léčby akné bez jakýchkoli vedlejších účinků.

 • Přístroj  Léčba akné CLEANE-BT minimalizuje vznik jizev způsobovaných klasickou léčbou akné.

 • Kvůli léčbě akné nemusí pacient chodit k lékaři a přístroj Léčba akné CLEANE-BT může použít kdykoli a kdekoli. Díky malým rozměrům, velikosti rtěnky a kompaktnímu lehkému designu je možné přístroj Léčba akné CLEANE-BT nosit neustále u sebe.

 • Léčebný hrot přístroje Léčba akné CLEANE-BT není třeba vyměňovat, takže provoz přístroje Léčba akné CLEANE-BT je velice ekonomický.

 • Dobíjecí adaptér nebo USB kabel umožňují rychlé dobíjecí baterie (cca 45 minut).

 • Přístroj Léčba akné CLEANE-BT  používá pro léčbu akné nové technologie modrého světla místo obyčejné termální léčebné metody. Díky tomu je možné během krátké doby pozorovat viditelné účinky.

Rychlá léčba - Léčba akné CLEANE-BT

Léčba akné CLEANE-BT je díky paprsku modrého světla a působení tepelného záření vysoce účinný proti bakteriím Propioni bakterium acne v jejich počátečním i středně pokročilém stádiu. V případě, že je vaše akné již v silně pokročilém stádiu, nebo se nachází na velké oblasti vašeho obličeje, doporučujeme kontaktovat svého lékaře a použití tohoto přístroje Léčba akné CLEANE-BT konzultovat s ním. Nejlepších účinků při léčbě akné je dosahováno, pokud je léčba zahájena v jeho raném stádiu. Vřídky vznikají tak, že přebytečná kožní mastnota s odlupující se kůží ucpou vlasový folikul, a tím se vytvoří ideální podmínky pro růst bakterií tvořících akné. Přesně regulované teplo, působící po určitou dobu, vyvolá sebedestrukci bakterií. Bakterie začnou odumírat a vřídky tak mizí. Léčba akné CLEANE-BT aplikuje na vřídek přes kovový aplikátor přesně regulovanou tepelnou dávku. Léčba akné CLEANE-BT umí vřídky odstranit během hodin. Dvě až tři aplikace po dobu 2½ minuty během 24 hodin jsou dostatečné na většinu vřídků. Často je zapotřebí pouze jedna aplikace. Většina ostatních způsobů léčby si vyžaduje dny až týdny Pomocí Léčba akné CLEANE-BT se bakterie P. acnes ničí procesem nazývaným tepelný šok. Tepelný šok je reakce bakterií, během které dochází k jejich zahřátí a k transkripci řady genů a k aktivaci proteinů tepelného šoku. Tyto proteiny tepelného šoku způsobují odumírání bakterií v důsledku jejich sebedestrukce. P. acnes se samy ničí v místě akné, tím se zabraňuje infekci a kůže se vrací do zdravého stavu. Požadovaná teplota není dostatečná pro poškození kůže.

Základní informace o akné - Léčba akné CLEANE-BT

Akné je onemocnění kůže způsobované změnami ve struktuře pokožky a zejména pak v oblasti mazových žláz. Většina typů akné je zánětlivých, avšak existují také nezánětlivé formy. Postižená místa jsou nejčastěji ve formě vřídků, flíčků nebo pupínků. Akné se nejvíce objevuje v době dospívání a postihuje více než 85% všech mladistvých. Často se stává, že akné přetrvává i v období dospělosti. Nejznámější forma akné je označována jako „acne vulgaris“, což označuje „běžné akné“. Mnoho mladých lidí trpí právě touto formou akné. Nejčastěji jsou zasaženy horní část krku a obličej, akné se však také může často vyskytnout v oblasti ramen, hrudníku a zad.

Léčebné studie - Léčba akné CLEANE-BT

 • Bylo zjištěno, že léčba akné CLEANE-BT  poskytuje účinnou léčbu akné v zánětlivém stádiu.
 • Pozitivní výsledky závisejí na přesném dodržování přiložených pokynů. Pokud jedno ošetření vynecháte, s léčbou nepřestávejte! Pokračujte co nejdříve.
 • Při šestitýdenní léčbě bylo:

  25 % pacientů úplně uzdraveno,

  53 % pacientů vykazovalo významné zlepšení,

  22 % pacientů vykazovalo mírné zlepšení.
 • V těžkých případech akné se doporučuje kombinovat antibiotika s léčbou přístrojem Léčba akné CLEANE-BT.

Technické parametry produktu Léčba akné CLEANE-BT

 • Model: CLEANE-BT (Léčba akné)

 • Teplota světelného paprsku: 40°C – 60°C (garantované hodnoty)

 • Zdroj napájení: Li-Pol baterie

 • Dobíjecí adaptér: 5V / 500mA

 • Doba nabíjení baterie: 45 minut

 • Délka jedné procedury: 2 minuty 30 vteřin

 • Hmotnost: 30g

 • Rozměry: průměr 24mm, výška 77mm

 • Pracovní teplota: 10°C – 40°C

 • Podmínky skladování: -20°C – 60°C / vlhkost 20% – 90%

Další náhledy produktu - Léčba akné CLEANE-BT

 
 
Uvedená nabídka platí do vyprodání zásob.
Datum přidání: 13.03.2009 [Návod k použití]
Doporučené produkty
TOPlist
E-mail a Heslo
Zapomněl jsem heslo »»
NOVÁ REGISTRACE Internetovy obchod - prihlaseni
Objednávám InfoMail
E-shop www.zdravi-cz.eu Nejnovější nabídka Internetový obchod www.zdravi-cz.eu »
USB hub s držákem mobilního telefonu
USB hub s držákem mobilního telefonu
239 ,- Kč
Telefonické objednávky
E-shop www.zdravi-cz.eu TOP 10 Bestsellers
01.Přístroj na odstraňování akné CLEANE-BT CLEANE-BT
» Další info o produktech pro oblast "Obličej"
» Produkty stejného určení
 
Reference na produkty
» Napište hodnocení!
Doporučujeme
ElektroCoLetí.cz - eshop
BAZAR.gratis inzercia
Fotogalerie produktu

Hubnutí a fitness | Masáže a relaxace | Krása | Zdraví | Měřicí přístroje | Domácnost | Elektronika